قیمت فروش سریال مرد بد : 1800 تومان.

 http://aradshop.net/uploads/1283609989_bad-guy-3.jpg

 

عنوان: 나쁜 남자 / Nappeun Namja / Bad Guy
عنوان فارسی: پسر بد - مرد بد
نام های دیگر: Bad Man / Bad Boy
ژانر: Thriller, melodrama, mystery/مرموز/هیجانی/ملودرام
تعداد قسمت ها: 20
شبکه سازنده: SBS
مدت زمان پخش سریال: 2010-May-26 to 2010-July-29
زمان پخش سریال: Wednesday & Thursday 21:55

http://aradshop.net/uploads/1283609983_bad-guy-2.jpg

 

این سریال به زندگی مرد جوانی به نام شیم گون ووک می پردازد که به دلیل یک فکر اشتباه که از بچگی در ذهن وی شکل گرفته باعث نابودی خانواده ای می شود و وقتی که از این فکر اشتباه مطلع میشود سعی میکند خرابی هارا جبران کند اما....
این سریال اولین سریال کره ای است که در آن تمام بازیگران(چه ایفاکننده نقش های افراد ثروتمند و چه فقیر)از برندها و لباسهای مارکدار استفاده میکنند و اسپانسرهای پوشاک به شدت این مجموعه را ساپورت کرده اند.

همچینین این سریال در ابتدا 20 قسمتی بود که به دلیل برنامه کاری کیم نام گیل(بازیگر اول نقش مرد)مجبور به حذف 3 قسمت و ارائه آن در 17 قسمت شدند.این سریال در کره و ژاپن فیلمبرداری شده است.

همانطور که گفته شد بازیگر نقش اول مرد ،کیم نام گیل است اما این نقش ابتدا به لی مین هو پیشنهاد داده شد که او به خاطر بازی در سریال ذائقه شخصی این نقش را نپذیرفت،در عوض کیم نام گیل علاوه بر قبول کردن این نقش،به صورت افتخاری در سریال ذائقه شخصی بازی کرده است.

بازیگران:کیم نام گیل،بازیگر سریالهای ملکه سوندوک،ذائقه شخصی،سم سون،عاشقان،قوی باش گیوم سون،کیم جا ووک،بازیگر سریال های امپراطور بادها،کافی پرنس،دالجا،هان گا این،بازیگر سریال دوران دوست داشتنی و یوهی افسونگر،اوه یونسو بازیگر سریال جومانگ و طعم زندگی.

تعداد دیسک:

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 13 آبان 1389    | توسط: باقر تقی زاده    | طبقه بندی: سریالهای کره ای،     | نظرات()